Kde kupujete oblečení na děti?

Pokec o všem, možném i nemožném.

Re: Kde kupujete oblečení na děti?

Příspěvekod erythrina » 22 říj 2009, 10:53

no možná jo, hele... :P
erythrina
Začínající
Začínající

Příspěvekod danda » 22 říj 2009, 10:59

Hele, možná že jako fakt jo :) jsou tu nějaký nový obrázky :-)
danda
Protřelejší
Protřelejší

Příspěvekod Nica » 25 říj 2009, 17:55

Ahojki, po delší době se taky hlásííím :) Nějak ale není poslední dobou čas. Ale dívám se sem pravidelně :)
Nica
Začínající
Začínající

Příspěvekod Radka243 » 19 úno 2010, 13:20

Ahoj dámy, nejsem z Prahy, takže ty obchody co většinou uvádíte mám hodně daleko a zastáncem sekáčů taky nejsem. Teď jsem si oblíbila nakupování v e-shopech a můžu jen doporučit, protože to vážně šetří čas :wink: Naposledy jsem nakupovala na www.obleceni-pro-deti.cz teď tam mají dokonce výprodej, ale doufám, že mi ho nezruší, další se mi hledat nechce.
Radka243
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod erythrina » 19 úno 2010, 14:36

je tady hrozná nuda, nikdo sem nechodí,tak já se s váma tady loučím. A reklamu já stejně nesleduju, papa :)
Naposledy upravil erythrina dne 06 bře 2010, 20:35, celkově upraveno 1
erythrina
Začínající
Začínající

Příspěvekod monika » 19 úno 2010, 14:57

Ahojky vsem, :) trochu si udelam nabidecku :twisted: Nema nekdo zajem o obleceni od c.62 do 86? Je to po holcice, narozena v lednu. Potrebuju se toho zbavit a v mem okoli nejak deti uz vyrosli nez by se rodili :cry: Mel by nekdo zajem?
Vyfotim a poslu obrazky, je toho mnoho, cena by byla mnozstevni :)
Ta co na vas mysli ;-)
monika
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod happy » 06 bře 2010, 20:24

erythrina píše:Radko dobrá reklama, na MMB by jsi už letěla s tímhle příspěvkem :D

Hehe, v klidu, aspon to souvisi s tematem 8)
happy
Site Admin
Site Admin

Příspěvekod modrasek » 23 bře 2011, 09:36

Ahoj,
já už mám děti trošku větší, ale pokaždé když jsme se rozhodli nakoupit nějaké to oblečení tak protože jsme z Brna, vyrazili jsme do větších obchodní center. Teď protože už jsou děti větší tak už si nakupují sami a na různých eshopech. Můj syn má rád skate styl a nakupuje ve skateshopu (pro rodiče zasílám odkaz) a dcerka tak je ještě menší takže s tou ještě pořád vyrážím do města nebo prostě kam se nám chce a kde vím, že něco koupíme.
modrasek
Protřelejší
Protřelejší

Příspěvekod mystery333 » 18 srp 2011, 12:06

Ahoj holky, chtěla bych se s Vámi podělit...našla jsem stránky, které fungují jako mimibazar nebo aukro a je možný tam podporovat prodejem neziskové organizace, dětské domovy a tak, docela se mi líbí jejich filozifie. Jmenují se bebaby.cz, asi se teprve rozjíždí, mají akci nejvyšší členství na rok zdarma! Neplatí se tam žádné členství ani provize za prodej, to je paráda!!Co mi leží doma, zkusím prodat, nic za to vlastně nedám. :Yahoo!: :Yahoo!:
mystery333
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Janicka__zabicka » 03 pro 2011, 17:47

No vzhledem k tomu, že již mám větší děti tak jsem jejich oblékání svěřila do jejich rukou. Nicméně když byli menší neměli jsme takovou možnost jako dnešní maminky nakupovat přes internet, takže i když se mi tato možnost moc zamlouvá a sama velmi často přes internet nakupuji, raději si obchody s oblečením projdu sama, případně s kamarádkou v nějakém obchodním centru.
Janicka__zabicka
Nový uživatel
Nový uživatel

PředchozíDalší

Zpět na Drbárna